Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

17.08.2018

Soběslav 21. 8. 1968 objektivem Járy Novotného

Výstava připomene 50 let staré události - příjezd okupující Sovětské armády do ulic a na náměstí Soběslavi. Vernisáž proběhne 17. 8. v Rožmberském domě spolu s vernisáží výstavy Na frontě a v zázemí.

Město Soběslav Kalendář akcí

17.08.2018

Na frontě a v zázemí. Sto let od konce velké války.

Výstava připomíná události na bojištích 1. světové války, legionáře ze Soběslavska a Veselska i tehdejší život obyvatel v našem regionu.

Město Soběslav Kalendář akcí

21.08.2018

Kdyby kvetly šeříky...

Výstava fotografií soběslavský srpen 1968 objektivem Jana Javorského. Vernisáž výstavy proběhne 21. 8. Výstava se koná ve věži Hláska u knihovny.

Město Soběslav Kalendář akcí

24.08.2018

Loučení s létem

Na plovárně u řeky se bude konat už tradiční Loučení s létem plné dobré muziky a soutěží. Kapela Náhodný Výběr bude křtít své nové CD. Celým večerem provede moderátor Pavel Janovský.

Město Soběslav Kalendář akcí

27.08.2018

Dívčí válka - vstupenky

Vstupenky na divadelní představení Dívčí válka, které se bude hrát v letním kině v Sezimově Ústí, můžete zakoupit v infocentru.

Město Soběslav Kalendář akcí