Obsah

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.


O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Novinky

24.05.2019 - 25.05.2019

Metalbarsfest

Veřejnost je srdečně zvána na již třetí ročník festivalu rockové a metalové hudby. Letos poprvé vystoupí také kapely Arakain a Krucipüsk.

Město Soběslav Kalendář akcí

24.05.2019

Noc kostelů

Po roce se prostory soběslavských kostelů opět otevřou veřejnosti. Těšit se můžete na bohoslužby, besedy, koncerty a jiný zajímavý program, který bude včas odtajněn v květnu.

Město Soběslav Kalendář akcí

25.05.2019

Slavnostní výročí baráčníků

V sobotu 25. 5. se uskuteční v Soběslavi Slavnost 145. výročí Českého baráčnictva a 90. výročí Obce baráčníků "Vitoraz" Soběslav.

Město Soběslav Kalendář akcí

29.05.2019

Kino pro neposedy

Premiérové promítání nového projektu Kino pro neposedy. Přijďte do kina s dětmi, které nemusí sedět... Promítat se bude film Mrňouskové 2.

Město Soběslav Kalendář akcí

30.05.2019

ZUŠ OPEN

Základní umělecká škola Soběslav se připojuje k celostátní akci ZUŠ OPEN. Těšit se můžete na koncert i výstavu prací žáků výtvarného oboru.

Město Soběslav Kalendář akcí